Naše další projekty
+420 461 056 811
Registrace ZDARMA
Přihlášení
Zapomenuté heslo
Menu
Kategorie

REALITNÍ ASISTENCE - nová služba

Neutěšený stav na realitním trhu, různá kvalita nabízených služeb realitních kanceláří, zklamaní klienti - to je aktuální situace na českém trhu s realitami. Všichni čekají na REALITNÍ ZÁKON, který má za úkol "oddělit zrno od plev" a poskytnout bezpečné prostředí pro klienty realitních kanceláří. Vláda České republiky bohužel možnost na zkvalitnění realitního trhu zřejmě nevyužije. Proto vzniká nová služba - REALITNÍ ASISTENCE z dílny naší Asociace.

Výhody Realitní asistence

Možná se ptáte, co to je Realitní Asistence a jaké jsou její výhody. Realitní asistence je nová služba, která má ambici změnit kvalitu a vnímání realitních služeb v České republice.

Realitní zákon - šance na změnu

Vláda České republiky připravuje Zákon o realitním zprostředkování (Realitní zákon), který by měl zkvalitnit realitní trh v České republice. Podle aktuálního připravovaného znění to nebude až taková revoluce a realitní trh bude ve stejném stavu, jako je tomu nyní. Bude trvat roky a roky než se nějaká změna promítne do reálného realitního života.

Realitní zákon nepomůže – my ANO

Naše Asociace od roku 2015 pomáhá lidem při prodeji, koupi nebo pronájmu nemovitostí. Snažíme se, aby byly realitní transakce bezpečné pro všechny účastníky. Chybí ale podpora zákona, etika v realitním světě je spíše „sprosté slovo“.

Jsou zde realitní kanceláře, které umí nabídnout opravdu profesionální servis, ale bohužel jsou zde i realitní makléři, kteří nabízejí prodej nemovitostí jen jako „bokovku“, sem tam něco prodají, pronajmou. Kvalita se různí, bezpečnost s tím spojená samozřejmě také.

REALITNÍ ASISTENCE – nová služba

Naše Asociace připravuje zcela novou službu, která poskytne lidem absolutní bezpečí, profesionalitu, velice přátelské prostředí a celkovou efektivitu.

Zapomeňte na slovo provize, zapomeňte na slovo zprostředkování. PROVIZE A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ = zdroj problémů.


Nová služba se bude jmenovat REALITNÍ ASISTENCE a opravdu půjde o asistenci!

 

Výhody asistence

  • budete mít na výběr dle vašich potřeb
  • nebudete platit provize (nyní jsou 3-4% z ceny nemovitosti)
  • transparentní, bezpečné jednání
  • přes 20 let zkušeností na realitním trhu
  • garance kvality ze strany naší Asociace

 

Pomocná ruka při prodeji (ale i koupi, pronájmu), efektivní proces, osobní otevřená a srozumitelná komunikace.

Sledujte nás – v 2. kvartále roku 2019 začneme službu nabízet v pilotním programu ve vybraném městě – bude to to Vaše město?

 

Máte dotazy, zaujala vás myšlenka nové služby, máte připomínky a návrhy?

Pište přes náš formulář, odpovíme rádi všem.:o)

 

REALITNÍ ASISTENCE – REALITY BUDOUCNOSTI !

 

Registrovaní členové, kteří četli tento článek, pořídili rovněž některý z těchto produktů a služeb:
Průvodce č. 1 - Jak na neplatící nájemce
Téměř každý pronajímatel za dobu pronajímání svého bytu čelí situaci, kdy měl nájemce ve stanovený termín zaplatit nájemné a zálohy na služby, ale neudělal to. Někteří vyčkávají do dalšího měsíce s nadějí, že nájemce dlužné nájemné uhradí ...
Průvodce č. 1 - Jak na neplatící nájemce
  • Nejčastěji pořizované
1 590 Kč 590 Kč
Detail
Průvodce č. 3 - Prevence proti exekuci na nájemce
Obavy z exekuce na majetek nájemce či bývalého nájemce jsou celkem časté u většiny pronajímatelů. Tyto obavy jsou zcela oprávněné a díky tomu, že se o exekuci na váš majetek v rámci pronajatého bytu můžete dozvědět se zpožděním, nabývá ...
1 290 Kč 490 Kč
Detail
KONZULTACE - daňová
Daňovou konzultací rozumíme rámcové řešení daňové problematiky, předání rad a zkušeností našich daňových expertů, nasměrování na správnou cestu, naznačení řešení dané problematiky.
1 290 Kč 890 Kč
Detail
Lustrace (1x)
Lustrace je ve svém obecném významu kontrola údajů v různých evidencích a rejstřících. Lustrací nájemníků, živnostníků či firem výrazně snižujete riziko ztráty financí.
Lustrace (1x)
  • Nejčastěji pořizované
230 Kč 97 Kč
Detail
Využijte služeb námi prověřených odborníků a firem
... když kupujete, prodáváte, pronajímáte nebo jen vlastníte nemovitost!
Přejít na web
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace