Naše další projekty
+420 461 056 811
Registrace ZDARMA
Přihlášení
Zapomenuté heslo
Menu
Kategorie

REALITNÍ ASISTENCE - nová služba

Neutěšený stav na realitním trhu, různá kvalita nabízených služeb realitních kanceláří, zklamaní klienti - to je aktuální situace na českém trhu s realitami. Všichni čekají na REALITNÍ ZÁKON, který má za úkol "oddělit zrno od plev" a poskytnout bezpečné prostředí pro klienty realitních kanceláří. Vláda České republiky bohužel možnost na zkvalitnění realitního trhu zřejmě nevyužije. Proto vzniká nová služba - REALITNÍ ASISTENCE z dílny naší Asociace.

Výhody Realitní asistence

Možná se ptáte, co to je Realitní Asistence a jaké jsou její výhody. Realitní asistence je nová služba, která má ambici změnit kvalitu a vnímání realitních služeb v České republice.

Realitní zákon - šance na změnu

Vláda České republiky připravuje Zákon o realitním zprostředkování (Realitní zákon), který by měl zkvalitnit realitní trh v České republice. Podle aktuálního připravovaného znění to nebude až taková revoluce a realitní trh bude ve stejném stavu, jako je tomu nyní. Bude trvat roky a roky než se nějaká změna promítne do reálného realitního života.

Realitní zákon nepomůže – my ANO

Naše Asociace od roku 2015 pomáhá lidem při prodeji, koupi nebo pronájmu nemovitostí. Snažíme se, aby byly realitní transakce bezpečné pro všechny účastníky. Chybí ale podpora zákona, etika v realitním světě je spíše „sprosté slovo“.

Jsou zde realitní kanceláře, které umí nabídnout opravdu profesionální servis, ale bohužel jsou zde i realitní makléři, kteří nabízejí prodej nemovitostí jen jako „bokovku“, sem tam něco prodají, pronajmou. Kvalita se různí, bezpečnost s tím spojená samozřejmě také.

REALITNÍ ASISTENCE – nová služba

Naše Asociace připravuje zcela novou službu, která poskytne lidem absolutní bezpečí, profesionalitu, velice přátelské prostředí a celkovou efektivitu.

Zapomeňte na slovo provize, zapomeňte na slovo zprostředkování. PROVIZE A ZPROSTŘEDKOVÁNÍ = zdroj problémů.


Nová služba se bude jmenovat REALITNÍ ASISTENCE a opravdu půjde o asistenci!

 

Výhody asistence

  • budete mít na výběr dle vašich potřeb
  • nebudete platit provize (nyní jsou 3-4% z ceny nemovitosti)
  • transparentní, bezpečné jednání
  • přes 20 let zkušeností na realitním trhu
  • garance kvality ze strany naší Asociace

 

Pomocná ruka při prodeji (ale i koupi, pronájmu), efektivní proces, osobní otevřená a srozumitelná komunikace.

Sledujte nás – v 2. kvartále roku 2019 začneme službu nabízet v pilotním programu ve vybraném městě – bude to to Vaše město?

 

Máte dotazy, zaujala vás myšlenka nové služby, máte připomínky a návrhy?

Pište přes náš formulář, odpovíme rádi všem.:o)

 

REALITNÍ ASISTENCE – REALITY BUDOUCNOSTI !

 

Registrovaní členové, kteří četli tento článek, pořídili rovněž některý z těchto produktů a služeb:
PRODEJ BYTU V DV - PRŮVODCE
Pokud jste se rozhodli prodat byt v družstevním vlastnictví (DV) a chcete ho prodávat (resp. převést svůj družstevní podíl) bez prostředníka, tedy bez realitní kanceláře, pak jsme právě pro vás připravili průvodce, který ...
500 Kč 300 Kč
Detail
Lustrace (1x)
Lustrace je ve svém obecném významu kontrola údajů v různých evidencích a rejstřících. Lustrací nájemníků, živnostníků či firem výrazně snižujete riziko ztráty financí.
Lustrace (1x)
  • Nejčastěji pořizované
230 Kč 97 Kč
Detail
KURZ - Fotografování nemovitostí
Fotografování interiéru a exteriéru budov je jednou z nejnáročnějších fotografických disciplín. Pokud je cílem, aby fotografie zaujala na první pohled, je potřeba dodržovat určitá pravidla. Naučte se vyfotografovat vaši nemovitost atraktivně!
2 396 Kč 2 275 Kč
Detail
INSPEKCE NEMOVITOSTI - nové byty do 120 m2
Inspekce nemovitosti u novostavby je asistence při jejím převzetí. Zkušený inspektor nemovitost zkontroluje a zjistí všechny vady a nedodělky, které je možné při přejímce bytu vytknout. Zjištění jsou zapsána do předávacího protokolu developera ...
5 490 Kč 4 890 Kč
Detail
Využijte služeb námi prověřených odborníků a firem
... když kupujete, prodáváte, pronajímáte nebo jen vlastníte nemovitost!
Přejít na web
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace