https://www.patekphilippewatches.to/ customers and prospects definitely acquire customer service. here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing www fake rolex mens watches with in-depth analysis. the research into the bond amid people and in addition the time in many different people turned out to be eagerly held by air 電子タバコ 使い方 for sale. this type of creative energy as high quality vaper frumist precio. flawlessness during the watchmaking operation is a foundation of clone aaa watches. news rolex back filling fashionable style and design. 1:1 copy the real original gffactoryrolex.com. REFERENCE | Česká asociace pro nemovitosti, z.s.
+420 461 056 811
Registrace ZDARMA
Přihlášení
Zapomenuté heslo
Menu

Reference

Už jsem ani nedoufala, že se mi povede najít spolehlivého partnera, který mi pomůže při pronájmu svého bytu. Zkoušela jsem to kdysi s realitkou a katastrofa. Pak jsem to zkoušela již sama od inzerce pro samotné prohlídky, ale od začátku jsem byla bombardována realitkami, které pořád jen volaly a volaly, někteří makléři si nedali pokoj ani po 2 měsících, když už jsem měla dávno pronajato a nikde jsem neinzerovala. Výběr nájemníka jsem řešila vždy intuitivně a bohužel to nestačilo, během 1 roku jsem vystřídala 3 nájemníky, z toho 2 mi dodnes dluží. Když jsem ukázala svou nájemní smlouvu, kterou jsem stáhla zdarma z internetu, právník konstatoval, že je bohužel neplatná a tak se mohu s neuhrazeným nájemným rozloučit.  Objevila jsem pak web České asociace pro nemovitosti, neváhala jsem ani chvilku. Pročetla jsem některé články a zjistila, kolik existuje nástrah v rámci pronájmu, že jsem do teď špatně vyúčtovávala zálohy a dělala mnoho věcí v rozporu se zákonem. Samozřejmě jsem to nedělala úmyslně, ale neznalost neomlouvá – ještě že jsem nešla s nějakým nájemníkem do sporu, přišla bych asi o více peněz. Nyní, za zlomek toho, co jsem prodělala v předchozí snaze si vše řešit sama, mám perfektní smlouvu, mnoho informací jak efektivně pronajímat a hlavně výborné nástroje. Velmi oceňuji lustraci nájemníků a další nástroje, díky kterým jsem při výběru nájemníků jistější a vyvaruji se případného neplacení nájemného. Doporučuji všem, je dobré mít silného partnera, který mne chrání. Nyní je pronájem o mnoho snazší, nepotřebuji realitku, vše jsem schopna zvládnout sama, jistě a bezpečně.

Jana K., 53 let, Olomouc


Kupoval jsem nemovitost – RD u Hradce Králové. Měl jsem celkem dost informací od kamarádů, kteří byt nebo RD již kupovali a tak nebyl problém jezdit na prohlídky. Kámen úrazu byl v tom, že jsem vždy jel z prohlídky domů plný různých informací, makléř to do mě hustil zleva zprava. Pak mi poslali návrh smlouvy a tlačili na uhrazení rezervační smlouvy s tím, že mají další kupce. Cítil jsem se v celém procesu nákupu sám, neměl jsem s kým toto konzultovat, právníci za kontrolu smluv chtěli 3 000 Kč bez daně. Musím uznat, že jsem se trochu zhroutil, protože jde při nákupu domu o velké peníze a na dost dlouho se uvážete v bance. Štěstí bylo, že jsem objevil leták Asociace. Přečetl jsem si na jejich webu co vše nabízí a stal se členem. Jako by mi spadl kámen ze srdce – proces nákupu pak šel jako po másle. Daný dům, u kterého mě makléř tlačil do zaplacení rezervační zálohy nakonec prodala jiná realitní kancelář – nevím, zda šlo o podvodníka či je to běžná realitní praxe. Našel jsem jiný dům a za asistence odborníků z Asociace jsem jej koupil. Povedlo se jim stáhnout cenu, nemovitost prověřili ze všech stran, zajistili financování. To vše za pár korun – úspora na ceně domu byla v řádu statisíců – alespoň mi zbylo více na rekonstrukci. Chci poděkovat lidem z Asociace a doporučuji všem, kteří chtějí mít jistotu a bezpečně projít celým procesem nákupu. Super. Děkuji ještě jednou.

Václav H., 42 let, Hradec Králové


Absolutní spokojenost se službami a celým obsahem webových stránek pro pronajímatele. Nyní vím, jak efektivně pronajímat, jak se zbavit neplatiče a jak postupovat při nabídce bytu, výběru nájemníka, jaké potřebuji dokumenty a co mám dělat. Nechápu, jak jsem to mohl dělat doposud – pronajímá již 3 roky, měl jsem štěstí na prvního nájemníka, o kterém jsem 2 roky nevěděl, škoda, že si pořídil vlastní bydlení. Co je úděl pronajímatelů jsem poznal až poslední rok – peklo, 2 nájemníci a jen dluhy. Nyní vím, postupoval jsem dle rad a jsem velice spokojený.

Milan Š., Přelouč


Děkuji, děkuji, děkuji. Prodáno rychle, bezpečně a hlavně bez RK a vlezlých, provizechtivých makléřů. Škoda, že jste tu nebyli dříve, ušetřil bych 100 000 kč a mnoho starostí s prodejem předchozího bytu. Těším se na dobu, kdy si lidi uvědomí, že existuje i jiná cesta než prodávat sami či přes RK. Budu vás podporučovat – tato služby tu opravdu chyběla. Děkuji. Karel.

Karel B., 49 let, Praha


Realitní triky neznají obdoby. Nechápu, jak jsem mohl opakovaně naletět. Při pronájmu mně vždy ovlivnila hláška makléřů, že provizi platí vlastně nájemník a že mě to nebude nic stát. Že připraví i smlouvy a předávku, přehlášení energií. Vždy to zní lépe, ale realita je fakt jiná. Nájemníka mi dohodili, že prý ho znají a je dobrý, že platí včas. Vratná kauce byla 1 nájem, za smlouvu jsem neplatil, připravila realitka. Borec pak neplatil, kontaktoval jsem realitku a ta, že je to můj problém ať si ho řeším, že oni byli placení za to, že přivedou nájemníka. Neplatiče jsem se nemohl 7 měsíců zbavil, 2 měsíce po něm jsem byt opravoval a hledal nového nájemníka (celková ztráta 73 000,-). Dal jsem celou věc právníkovi, který prostudoval smlouvu a oznámil mi, že podle této smlouvy nemohu ani nárokovat neuhrazené nájemné, škody na bytě. Nehledě na to, daný nájemník Jiří Š. byl v exekuci (celkem 3 řízení), tedy šance opravdu malá. Nyní jsem za ½ měsíčního nájmu registrovaným členem webu asociace, naučil jsem se pronajímat bezpečně a sám. Vše nyní funguje, nemám strach, že bych naletěl nějakému vychcánkovi a vím, co dělat, kdyby se platba nájmu zpozdila. Rozhodně doporučuji všem pronajímatelům pořídit nabízené průvodce.

Luboš N., Brno


Lži makléřů mně dohnaly k tomu, že jsem začal hledat na internetu nějakou podobnou službu, kterou nabízejí sami, ale profesionální a né tak předraženou. Sám vlastním kanceláře, které pronajímám – mám plno. Chtěl jsem si pronajmout kancelář v centru města (kvůli dobré adrese), reagoval jsem na inzerát na internetu, domluvil si prohlídku. Makléřka mi ukázala úplně jinou kancelář, než byla nabízena s informací, že ta co jsem chtěl je stejná, že je lepší, čistší atd. V rámci prohlídky jsem si změřil rozměry místnosti, ty neodpovídaly inzerovaným rozměrům – rozdíl 5m2. Požádal jsem makléřku, ať zjistí rozměry dané kanceláře a dá mi vědět. Dlouho nevolala, kontaktoval jsem jí sám a informace mně celkem šokovala – že prý majitel domu mně tam nechce, že si vybral jiného nájemníka a že s tím sama nemůže nic dělat. Chtěl jsem znát důvody, a že prý co bych tam dělal (provozoval) tak že se majiteli nelíbí. Na dotaz ať mi řekne co tedy hodlám v kanceláři provozovat a majiteli se nelíbí zakoktala a že si již nevzpomíná. Nelenil jsem a kontaktoval jsem majitele, ten mi sdělil, že s makléřkou 2 měsíce nemluvil. Kancelář je samozřejmě volná. Tedy opět lži, lži a lži, které nemají obdoby. Při hledání jsem narazil na web CAPNE,registroval se, zjistil mnoho užitečných informací a rad. Nyní postupuji při nájmu i pronájmu jako profík – makléři jsou často v šoku a hned zjistí, že mně neopijí rohlíkem. Umím i sjednat lepší podmínky, znám svá práva, mám za sebou partnera, který mi projede smlouvy a tak se cítím bezpečně. Myslím, že kdybychom všichni znali to, co je dostupné na stránkách Capne, tak lživé realitky nemají šanci, majitelé si budou pronajímat své nemovitosti v klidu sami, vybírat si nájemníky, dohadovat se s nimi napřímo a celkově by se tím zlepšil realitní trh. Doporučuji všem!

Aleš V., České Budějovice


Již jsem byla v pokročilém stádiu nákupu nemovitosti a bylo na mně zkontrolovat smlouvy a odsouhlasit podmínky. Moje právnička mi sdělila, že nemovitostní právo nedělá, další právníci neměli čas a nebo mi nabídli pro mě vysokou cenu. Narazila jsem na stránky Capne.cz, kde mně uchvátilo množství užitečných informací, možností asistence a poradenství. Za cenu nižší, než byla jen kontrola samotné smlouvy, jsem se stala členem. Od asociace jsem dostala mnoho užitečných rad, dostalo se mi pomoci a byt jsem koupila. Příště se obrátím přímo na ně.

Jitka B., 39 let, Ostrava


Prodávám dům. Nechtěl jsem realitku a nechtěl jsem to řešit sám. Zaměstnavatel nám všem v práci zařídil možnost členství v www.capne.cz – zdarma. Netušil jsem co to je a co nabízejí. Byl jsem ale mile překvapen. Díky nim jsem prodal sám, bezpečně a rychle – ušetřil desetitisíce. Je to výborná služba pro lidi, kteří jsou zklamáni tím, co se nyní narealitním trhu. Osobně budu šířit tuto myšlenku dál – jsem zcela za, že se musí realitní trh zlepšit, zkvalitnit. CAPNE si vede skvěle.

Adam R., Příbram


 

Registrovaní členové, kteří navštívili tuto stránku, pořídili některý z těchto produktů nebo služeb:
KONZULTACE - exekuce, dražby, insolvence
Konzultací v oblasti exekucí, insolvencí rozumíme rámcové řešení dané problematiky, předání rad a zkušeností našeho odborníka, nasměrování na správnou cestu, naznačení řešení dané problematiky.
3 025 Kč 2 239 Kč
Detail
Lustrace (10x)
Lustrace je ve svém obecném významu kontrola údajů v různých evidencích a rejstřících. Lustrací nájemníků, živnostníků či firem výrazně snižujete riziko ztráty financí.
Lustrace (10x)
  • SLEVA
  • Nejčastěji pořizované
2 299 Kč 774 Kč
Detail
KURZ - Fotografování nemovitostí
Fotografování interiéru a exteriéru budov je jednou z nejnáročnějších fotografických disciplín. Pokud je cílem, aby fotografie zaujala na první pohled, je potřeba dodržovat určitá pravidla. Naučte se vyfotografovat vaši nemovitost atraktivně!
2 396 Kč 2 275 Kč
Detail
INSPEKCE NEMOVITOSTI - starší byty do 120 m2
Inspekce nemovitosti je zhodnocení reálného technického stavu nemovitosti odborníkem. Poskytuje kupujícímu informaci o stavebně-technickém stavu nemovitosti, o nákladech na nutné opravy či rekonstrukci a zároveň jej může ochránit před špatnou investicí.
5 190 Kč 4 890 Kč
Detail
Využijte služeb námi prověřených odborníků a firem
... když kupujete, prodáváte, pronajímáte nebo jen vlastníte nemovitost!
Přejít na web
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace